Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ez viccesen fog . Hangzani!...

Ez viccesen fog . Hangzani! Félek a pókoktól. De közbe szeretem őket! és csodálom . érdekelnek meg venni akarok most egy madár pókot! Miért van ez hogy félek közben szeretem?

Figyelt kérdés

#madár pók
2013. okt. 20. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor nem félsz.
2013. okt. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a biophilia, ami nagyjából azt jelenti, hogy a természeti dolgokhoz vonzódunk és félelmeink, fóbiáink is a természeti világból származnak. Az állatoktól, pókoktól való félelem inkább ösztönös dolog. Régen, az ember kialakulása során az állatok mint a madárpók is komolyabb veszélyt jelentett az emberre, ez megmaradt ösztönös félelemként. Van, aki le tudja győzni és van, aki nem, attól még lehet csodálni valamit, hogy félünk tőle.
2013. okt. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat:)
2013. okt. 21. 02:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!