Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakértőt továbbtanulási...

ArthurConanDoyle kérdése:

Szakértőt továbbtanulási lehetőségek ügyében?

Figyelt kérdés
A konkrét kérdést, azért nem tudom itt megfogalmazni, mert nagyon bonyolult, és a további kérdések függnek a válaszoktól. Tehát olyan segítségét szeretném kérni, aki jártas a magyar felsőfokú oktatási rendszerben, ismer kiskapukat, illetve főleg a természettudományos illetve műszaki szakok rendszerét ismeri nagyon.
2015. ápr. 20. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem többre mész, ha mégis csak megpróbálod megfogalmazni a kérdésed. Illetve szakértőket találsz az Oktatási Hivatalnál.
2015. ápr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg normálisan. Senki sem fog a válaszodra várni órákat, jobban jársz, ha már most leírod a problémádat.
2015. ápr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A probléma összetett, és ha felteszek egy kérdés, biztosan 50 másik követi, ami függ az előző választól. Szóval privátban szeretném megbeszélni azzal, aki úgy érzi ért hozzá.
2015. ápr. 20. 13:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia.Bár sajnos én ebben segíteni nem hiszem hogy tudok,anno nálunk az iskolapszichológus segített ebben,csinált mindenféle teszteket,majd 2-3 órán át elbeszélgetett velünk, és bármit kérdezhettünk, mindent tudott a továbbtanulásról..Ő privátban is továbbtanulási tanácsadó,nézd meg,nálatok nincs e esetleg ilyen.
2015. ápr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem tehetsz egy probat.
2015. ápr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!