Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debrecenben tudnátok ajánlani...

Debrecenben tudnátok ajánlani olyan helyet, ahol lehet tanulni az esti (akár éjszakai) órákban is?

Figyelt kérdés
Lehet ez kávézó vagy bármi ahol viszonylag csend és nyugalom van és van esetleg wifi és konnektor. Az a baj a könyvtárak 6ig vannak nyitva és általában akkor kezdek csak neki a tanulásnak. Minden lehetőséget szívesen fogadok :)

2015. ápr. 21. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Valamelyik nagy könyvesboltban zárásig - van egy pár belőle.

Sok okossággal nem tudok szolgálni: én elmennék a helyedben éjjeli őrnek: kettőt egy csapásra...:) a pénz meg mindig jól jön.

2015. ápr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán vlmi McDonalds még nyitva van olyankor
2015. ápr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy kollégium
2015. ápr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azért írtam ki valószínűleg a kérdést, mert egy kollégiumban lehet tanulni... 0 magánszférával :D de nem kollégista vagyok
2015. ápr. 22. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!