Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha kapok egy kereskedelmi...

Ha kapok egy kereskedelmi szakmát, meg egy érettségit az jónak számít?

Figyelt kérdés
Hol tudok elhelyezkedni, és milyen ágakban?

2015. ápr. 22. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Mai világban semmit nem ér kb.


Vagy legyen egy olyan szakmád, mint pl ács, asztalos, villanyszerelő és hozzá szakmai tapasztalat, vagy egy normális diploma, itt nem büfé szakokra gondolok, mint pl sok bölcsész szak, kommunikáció és média, turizmus, mert ezek semmit nem érnek, hanem pl egy mérnöki, informatikai, nyelvi, egészségügyi diploma, ami már jónak mondható

2015. ápr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
villanyszerelő akartam lenni, csak az nem jött össze. És hol tudok elhelyezkedni egy kereskedelmi szakmával, milyen ágakba? Cégeknél nem?
2015. ápr. 22. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, mivel úgy írtad, hogy kereskedelmi szakmát, meg egy érettségit, így csak egy szakközép iskolai végzettséged lesz. Szerintem az kevés, főleg, hogy a kereskedelem és marketing szakon végzettek közül is sokan nem tudnak elhelyezkedni. Inkább menj egyetemre, higgy nekem, inkább most 4 évet szánj erre és utána jó sorod lesz, mint az hogy 10 év múlva bánod, hogy miért nem.
2015. ápr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mennék tovább tanulni még érettségi után, persze. Csak nem tudom, hogy hol tudok elhelyezkedni ezzel, de még csak 8.-os vagyok.
2015. ápr. 22. 20:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor még van időd bőven, ráérsz még ezen gondolkodni.
2015. ápr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!