Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemet hülyeség otthagyni...

Egyetemet hülyeség otthagyni okj képzés miatt?

Figyelt kérdés

SZTE- TTIK biológiára járok, de már nem izgat, és undorral ülök le tanulni (ha egyáltalán rá veszem magam...) egyáltalán nincs kedvem az egészhez, nem is tudom elképzelni magam biológusként, és jövőre is rengeteg elsős tárgyam lesz, pedig már végzősnek kellene lennem.. Gondoltam otthagyom az egészet, és elmegyek fogtechnikus képzésre meg mellette egy fogászati asszisztens képzést is elvégeznék. Úgy érzem ebbe nagyobb sikerem lenne.. El is tudnám képzelni, hogy ezt csinálom, és szerintem jól is csinálnám, élvezném is.

Szerintetek nagy hülyeség otthagyni az egyetemet egy (két) okj képzés miatt? Igazából csak a pénz tart vissza, hogy a képzés alatt miből élek.. mert ha ez otthon bejelentem, nem hiszem, hogy nagy támogatásra számíthatnék utána... Ha elvégezném idővel úgyis külföldre mennék, ott meg gondolom meg tudok élni belőle..

Nem tudom.. teljesen tanácstalan vagyok..:/ De már tiszta lelki roncs vagyok az egyetem miatt.. teljesen tönkretesz...



2015. ápr. 22. 20:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Fogtechnikus is jó
2017. szept. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szegedi vagy?
2017. szept. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%

Kicsit régi kérdés, de egyetértek azokkal, akik azt mondják, nem kell mindenkinek diplomásnak lenni. Miért is kéne? Anélkül nem ér semmit az ember? Most gondolj bele ha mindenki egyetemen végezne, nem lennének fogtechnikusok akik a fogadat megcsinálják, de igaz ez bármelyik másik szakmára, az ő munkájukat ki végezné el?

Utálom az ilyen embereket, akik mindenhol azt szajkózzák, hogy csak akkor érsz valamit, ha diploma van a kezedben. Lóf***t.. Csinálja mindenki azt, ami a legközelebb áll hozzá, ha ehhez okj képzést kell végezni akkor végezze el azt, és ne menjen csak azért egyetemre, hogy elmondhassa, hogy ő diplomás. Másképp csak szenvedés lesz az élet.

2018. máj. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!