Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Semmelweis Ignac Orvostudomany...

Semmelweis Ignac Orvostudomanyi Egyetem bekerules?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.os mindjart gimnazista leszek a Pesten a Szinyei Merse Pal gimnaziumban,es eldontottem mar reg hogy orvos akarok lenni ezert a S.E egyetemre szeretnek majd jarni,es hogy nem tudom hogy itt mi a menet ha beszeretnek jutni es ha most kozepes gimibe jarnek eselyem van a S.E egyetemre jarni?
2015. ápr. 23. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem csak a gimi színvonala számít!


NAGYON sok pénz és NAGYON sok pont kell. Ezeket a gimitől függetlenül te és a család tudja összeszedni. A suli neve és tartalma csak másod-harmadlagos.

2015. ápr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vészesen nehéz a bekerülés. Vidéki iskolába járok, az osztályomból minimum nyolcan jelentkeztek oda, szerintem fel is veszik őket. Az államira körülbelül 420-430 pont kell. Ha csinálsz egy-egy 75-80% körüli kémia és biosz emelt érettségit, akkor fel vagy véve.
2015. ápr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!