Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik iskolát válasszam és...

Melyik iskolát válasszam és melyik szakát? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nem soká faktot kell választanom nagyon érdekel a matematika a számításos+egyenletes része ezért is szeretnék majd valamilyen gazdaságtudományira vagy közgazdaságtudományira jelentkezni melyik szak volna a legkedvezőbb mind munka mind keresett terén igy 2re gondoltam 1.pénzügy-számvitel vagy 2.alkalmazott közgazdaságtan de ha esetleg tudtok jobbat szívesen várom!!! hova??
2010. febr. 21. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ha fiú vagy akkor javaslom még a mérnöki szakokat, mérnökinfo, gépészmérnök stb...Nem mintha lányok nem tudnák elvégezni, de nekem ezek amolyan tipikus férfi szakmák! :D

Pénzügy számvitel se rossz, én azt végeztem, és kb 85%-ban csajok voltunk! :D Hozzá kell tegyem, hogy középsuliban 3-as voltam matekból, sosem szerettem, így jól megszenvedtem vele, de ha neked tényleg olyan jól megy, és érdekel is, akkor sok keserves, álmatlan éjszakától megkíméled majd magad! (Feltéve, ha gazdasági szakot választasz) :D

2010. febr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok:D de valamiért ezek a mérnöki dolgok nem hozna lázba talán az utolsó 1%-ba tartozom mindenképpen a felsoroltakból szeretnék választani de nem tom hogy melyiket melyikkel tudnék jobban gyorsabban elhelyezkedni?? am. köszi!!!
2010. febr. 21. 19:45
 3/6 anonim ***** válasza:
alkalmazott közgazdaságtan jó, ott igen kemény matek van, de biztos,h. érni fog vmit a diplomád.
2010. febr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az jó lenne köszi!!
2010. febr. 22. 16:13
 5/6 A kérdező kommentje:
valaki még aki az egyiken végzett?? melyik érné meg jobban??
2010. febr. 22. 16:14
 6/6 A kérdező kommentje:
vagy esetleg emberi erőforrások??? az is nagyon népszerű de az mit is takar??
2010. febr. 22. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!