Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rossz tanulóból jó tanuló?

Rossz tanulóból jó tanuló?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, aki rossz tanuló volt, és jó tanuló lett? Ha igen, megosztanád velem a ,,törtédeted"?

2015. ápr. 26. 11:04
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
itt gondolok pl. olyanra, hogy hogyan lettél jó tanuló.
2015. ápr. 26. 11:15
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi számít rossz tanulónak?
2015. ápr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
érdemjegyek alapján.
2015. ápr. 26. 12:12
 4/13 anonim ***** válasza:

Általános iskolában több tantárgyból is kettes voltam.(matek,kémia,fizika) Más tárgyakból is inkább csak 3-as. Soha nem foglalkoztam a tanulással.

9.-ben meg is buktam. Anyukám ebben az évben elhunyt. És ekkor határoztam el,hogy ez így nem lesz jó. Rájöttem arra h nem akarok életem végéig egy gyárban dolgozni.Iskolát váltottam,kollégiumba költöztem, magántanárokhoz jártam, az ismerőseim és a barátaim közül szelektálnom kellett/- ez nagyon nehéz volt,de tudtam hogy tovább kell lépnem./

Ezután már ment minden a maga módján, jó jegyeket kaptam, matekból és kémiából is négyesre érettségiztem végül.(a többi tantárgyból is jó eredménnyel zártam) 2 éve dolgozom egy könyvelői cégnél. Jelenleg dolgozom és tanulok,mert egyetemre is jelentkeztem az idén,így 1-2 emelt vizsgára mennem kell.

Nem csinálnék semmit másképp.

Örömmel tölt el, amikor találkozok pár régi tanárommal vagy osztálytársammal és elmondom nekik milyen sokra vittem. És annyira jó érzés amikor látom a tanáraimon hogy büszkék rám.

Tehát igen,lehet valakiből jó tanuló,de sok áldozattal és lemondással jár. De hidd el, megéri :)

2015. ápr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy az érdemjegyekre gondolsz... más kérdés, hogy hármas-négyes, kettes-hármas, vagy bukó diák számít rossznk?
2015. ápr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

koszonom a 4-es valaszolonak, es reszvetem...minden jot kivanok neked!



5-os:kettes-harmas..

2015. ápr. 26. 14:37
 7/13 A kérdező kommentje:
jöhetnek még válaszok!
2015. ápr. 26. 18:28
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
En nem a klasszikus ertelemben voltam rossz tanulo de ket targybol nagyon gyenge voltam (3as). Sokat stresszeltem miatta, meg is utaltam a targyakat de aztan mikor szembesultem vele h ezek a targyak huzzak le a felevim atlagat akk leultem es elhataroztam h barmi aron meg fogom csinalni. Minden nap kijeloltem magamnak h aznap mennyit fogok megtanulni edzes utan es addig nem fekudtem le amig kesz nem lettem. Sok idobe es energiaba kerult de nem banom egy percig se. Ev vegere az egyikbol negyes a maskbol meg otos lettem.
2015. ápr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
jöhet még!
2015. ápr. 27. 18:01
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Általánosban 2-es 3-as tanuló voltam (1-2 4-essel)

Bekerültem egy szakközépbe, és miután elmentünk gyakorlatra, láttam milyen a szar munka. Eldöntöttem én nem akarok napi 10 órát dolgozni 100 000 ft-ért. Azóta kitűnő tanuló vagyok, leraktam tavaly előrehozottban az emelt angolt 5-re, így nyelvvizsgám is van már. Idén érettségizek a többiből utána megyek továbbtanulni. Tervezem hogy az angolt felhúzom felsőfokra, és lerakok még egy középszintű nyelvvizsgát. Röviden ennyi a történetem. Ha esetleg motivációra van szükséged, hogy tanulj, lebegjen egy cél előtted: jó munka, autó, lakás, nyaralás, vagy amit akarsz.

2015. máj. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!