Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyit és hogyan tanultok az...

Mennyit és hogyan tanultok az érettségire?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 26. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:

csak matekot tanultam eddig

novellaelemzés szempontjait vasárnap este és hétfő reggel megnézem (május 4.)

a szövegértésre meg nem lehet készülni.

töriből 8 éve ötös vagyok(más jegy nélkül) . külön nem készültem az érettségire. majd előző este átnézem a javítókulcsot, hogy lássam mire adnak pontot az esszénél.

angolból van nyelvvizsgám. arra se készültem, ez elvileg könnyebb is.

bioszból most kb 70%on állok.próbák alapján.a matek érettségi után 13.ig intenzív biológia tanulás lesz.

matekból rengeteget gyakorlok. december óta. van olyan téma ami nem megy. a félévi jegyem 3 volt. most évvégére 5 lettem. sokat fejlődtem, tanultam ebben a pár hónapban. még megnézem azt a témát amit eddig nem. és ennyi. ebből úgy érzem megtettem minden tőlem telhetőt. ha nem sikerül jól se fogok rosszul aludni, hogy az én hibám mert keveset gyakoroltam. matekból kb 90%ot szeretnék elérni, de már 80% fölött is örülnék nagyon. remélem sikerül elérnem.

a többi tantárgy annyira nem érdekel.

törivel sokat javíthatok a szóbelivel. bioszból is 10%ot.

szerintem lehetne írásbeli előtt is szünet, mert elég szar hogy ballagás után egyből érettségi.



te?

2015. ápr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én magyarra és matekra nem nagyon készülök külön. (Magyarra nincs mit, majd megnézem az elemzési szempontokat még egyszer, matekra meg órán nagyon jól készültünk, majd még előtte egy feladatsort megnézek, hogy ne felejtsek el számolni addig. :D)

Törire a szóbeli tételek kidolgozásával készültem leginkább, így elég sok anyagrészt át tudtam venni, meg ott is néztem pár feladatsort. Majd még átolvasom a tételeket érettségi előtt is, abból négyessel is megelégszem.

Angol érettségim már van.

Biosz kémia emeltre meg folyamatosan gyakorlok, meg még át is nézek dolgokat.

2015. ápr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!