Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » El tudom végezni egyetemen az...

El tudom végezni egyetemen az ápolás-és betegellátás szakot, ha most közgazdasági szakközépiskolába járok?

Figyelt kérdés
Egyébként kitűnő vagyok, szóval van szorgalmam is, meg viszonylag gyorsan is tanulok, de elég nagy hátrányom lenne azokhoz a diákokhoz képest, akik egészségügyis iskolából jönnének.
2008. aug. 28. 17:19
 1/3 anonim válasza:
Persze, hogy el! Mindent bele!!! Sok sikert....
2008. aug. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze,ez nem attól függ hogy honnan jössz,hanem hogy ott milyen a teljesítményed.Ha most kitűnő tanuló vagy,akkor valószínűleg ott is kiteszel majd magadért.Én például gimiben nem voltam kitűnő,csak 4,5-ös,és itt kezdtem el foglalkozni a biológiával(sajnos a tanár nem volt a hasznunkra)és most a természettudományi karra járok,szupraindividuális biológusnak készülök.
2008. aug. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A kérdés helyesbítve: felvételi után megbukom-e az első szigorlaton? Manapság sajnos a kettes tanulót is felveszik bárhova, csak aztán az első szigorlaton selejtezőt tartanak... Persze ha most is szorgalmas és kitűnő vagy nem lesz gond. Felvételi miatt meg amúgysem kell paráznod, közgázosokat mindenhol tárt karokkal várják.
2010. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!