Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 7. Év végét vagy a 8. Félévet...

7. Év végét vagy a 8. Félévet nézik "jobban" felvételinél? (Olyan műszaki szakközépiskola ahol jegy alapján vesznek fel), mert 7. Év vége elég rosszul sikerült 4,2 8. félévre ráhajtok és kb.4,5-6 átlagot akarok és beleadok apait anyait! :-)

Figyelt kérdés

2015. ápr. 28. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkettot ugyanolyan sulyozassal nezik. Szakkozepbe az ilyen jegyek tokeletesek :)
2015. ápr. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2015. ápr. 29. 14:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már, vicc az egész, engem 4-es átlaggal vettek fel szakközépbe úgy, hogy még a legerősebb osztályba is kerültem. Most fogok érettségizni és a pótérettségi is 4-es 5-ös lett szinte mindenből. Amennyire paráztam tőle annyira nem kell. Felvesznek és hidd el, hogy könnyebb lesz, mint az általános. Ennyivel még gimibe is fel fognak venni. Engem is gimibe akartak küldeni, de nem tartottam semmi értelmét. Elvégre minek is?! Hogy legyen 0. órám meg ilyen hülyeségek.. informatikai szakközépbe járok, viszont érettségi után nem tudom, hogy mivel akarok majd foglalkozni. Egyetemre anyagi okokból viszont nem tudok menni, úgyhogy marad OKJ vagy szakma, amit már röhögve elvégzek, ahogy néztem a tantervet.. :) Akinek megvan a magához való esze, annak nem kell félni egyik sulitól sem. :)
2015. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2015. ápr. 30. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!