Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 14 éves vagyok, és nem igazán...

14 éves vagyok, és nem igazán tudom, hogy merre tanuljak tovább. A kedvenc tárgyam a kémia és a történelem. A többi lent folyt?

Figyelt kérdés

Ahogy írtam imádom a kémiát és a törit. A matekkal nem vagyok kibékülve bár ötös vagyok belőle..(sok szenvedéssel),

Szeretem az irodalmat, és az angolt. Milyen Gimit ajánlotok, vagy pár év múlva milyen szakmát..?

Inkább (felsőfokú kémia érettségit) tenni..és ebben a körben munkát választani:)

Előre is köszönöm mindenkinek:)


2010. febr. 22. 15:17
 1/4 Harmoka ***** válasza:
100%
Nézd meg a Petrik Lajos Vegyipari, Környezetvédelmi és informatiaki Szakközép weboldalát.
2010. febr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Fontos lenne lenne tudni, hogy hol laksz és úgy gimit választani. Ha szereted a kémiát lehenél orvos, gyógyszerész, kémiatanár:)ha érdekel a törénelem akkor pedig régész, jogász, közgazdász, sőt ha jól megy az angol akár ha valamelyikből idul olyan szak akor tanulhatod angol nyelven az egyetemen
2010. febr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
megnézem:) köszi mindenkinek
2010. febr. 22. 15:32
 4/4 anonim válasza:
100%
Én annyit elmondanék még neked a törivel általában csak túlteritett szakokra tudsz menni voltam nyiltnapon az egyetemen ott elmondták 3 jogászuk van de olyan 300 mérnök. Ha csak a kémia megy jól akkor az orvosit nem ajánlom kell oda biosz is inkább egy vegyész mérnök vagy bányász mérnökön belül olajmérnök. És igaz még csak gimnazista vok de van két egyetemista bátyám egy dolgot már meg tanultam matekot úgy tanuld ahogy csak tudod, azt mondják nem lehet megtanulni meglehet azt képletek definiciokból áll és hogy a feladatban mi a kövi lépés azt is megtanulhatod. vegyésznek tanulo bátyám meg van elégedve vele. És sztem a mérnökben van a jövö.
2010. febr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!