Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kapitánynak merre induljak?

Kapitánynak merre induljak?

Figyelt kérdés

Jövőre leszek 8. osztályos utána már iskolát kell választanom. Nagy álmom, hogy kapitány legyek egy óceánjárón.


Tudom, hogy ez nem megy csak úgy, fel kell kapaszkodni a ranglétrán is, tapasztalatot szerezni, mire oda jut az ember.


Viszont merre kéne elindulnom, milyen iskolába, hogy ilyen irányban tudjak mozdulni?



2015. ápr. 30. 22:15
 1/5 anonim válasza:
Úszóiskolába iratkozz.. ;)
2015. ápr. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
muszaki egyetem.
2015. ápr. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 coolhc válasza:
Menny el előszöris matróznak ott kapaszkodj fel fedélzetmesteri rangig utána hajózási főiskola ott még mászol a rangrlétrán 3 tiszt 2 tiszt 1 tisz és végül kapitány
2015. máj. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A XII. kerületben van a Magyar Hajózási Szakközépiskola én azt ajánlom, mivel a bátyám is itt tanult, de ő nem ment a főiskolára hanem szolgálati idejét letöltötte és már nem kell sok h vezesseen hajót
2015. jún. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Katona suli ird be katonasuli.com
2016. jún. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!