Milyen szakra menjen, ha magyarból + angolból + gazdasági ismeretekből vagyok jó?

Figyelt kérdés

Jelenleg közgazdasági szakközépbe járok, a matek viszont rosszul megy, valamint nem is szeretem. Ezzel ellentétben a humán tárgyak érdekelnek, töriből emelt érettségit szeretnék majd.

Érdekel a jog, el tudom képzelni,hogy később valamilyen rendfenntartószervnél dolgozzak pl NAV. De jogász nem akarok lenni, gondoltam az igazságügyi igazgatásira, nem tudom azzal érnék-e valamit.

Viszont az angolt is nagyon szeretem, szeretnék vele foglalkozni.

Szerintetek milyen szakra kellene mennem? :)

17L


2015. máj. 2. 20:15
 1/5 A kérdező kommentje:
menjek*
2015. máj. 2. 20:16
 2/5 anonim ***** válasza:
hát pedig az egész gazdasági dologban csak az viszi valamire aki tud számolni...
2015. máj. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kicsit összeszeded magad, akkor nemzetközi gazdaságtan angol nyelven. Ha nem, akkor nemzetközi tanulmányok (csak a BCE-n !) + diplomára épülő szaktolmács.
2015. máj. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Humánerőforrás, Gazdálkodás és menedzsment. Van bennük matek, de nem vészes.
2015. máj. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2015. máj. 6. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!