Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tanulhatok projektmérnö...

Hogyan tanulhatok projektmérnöknek? Mérnökértékesítőnek? Mennyire keresett a piacon? Érdemes-e ezeket elvégezni? 21 éves vagyok és már van egy diplomám (óvodapedagógia) Van értelme ennek a hatalmas váltásnak?

Figyelt kérdés
2015. máj. 3. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Azok a mérnökértékesítők, akiket eddig láttam, mind mérnökök voltak és egyszerűen csak olyan munkakörben helyezkedtek el. Ha van hozzá érzéked, elég jól lehet vele keresni, viszont a diplomáért meg kell küzdeni. Esetleg segítheti az elhelyezkedést valamilyen menedzsment msc (most hirtelen csak a műszaki menedzser ugrik be), de azt mindenképp csak akkor, ha már van egy műszaki alap diplomád.
2015. máj. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem sértésnek tényleg,de valószínűleg egy pedagógia szak után egy mérnöki kb. akkora ugrás , mintha egy ovodást beküldenél érettségizni kb. A mérnökértékísítő meg nem tudom,hogy micsoda , mert ilyen szakról pl. nem hallottam , de szerintem aki ezt a munkát végzi valószínűleg mérnök , csak éppen az értékísítés területén dolgozik , de attól még elvégezte ő is ugyanúgy a saját mérnöki szakját , amit nem dobálnak ingyen.
2015. máj. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A projekt mernoknek senki nem tanul. Aza lenni lehet.


Az ertekestio is mernok, de ahhoz nem kell annyi tapasztalat. Van pl egy aki meroeszkozoket ertekesit. Ezeket te oda-vissza vagod. Eladod mas cegeknek.

2015. jún. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!