Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért mondják a pénzügy-számvi...

Miért mondják a pénzügy-számvitel szakra hogy nehéz?

Figyelt kérdés
illetve miért nehezebb mint a többi közgazdasági szak?
2015. máj. 4. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert több és nehezebb a matek :)
2015. máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ezt nem lehet megmagyarázni. Ezt átélni kell :D nagyon jó memória, és legfőképpen logika kell hozzá. És soksoksok figyelem és türelem. És idő!!!! a gyakorláshoz.

Akinek ezek nincsenek meg, ne menjen ilyen szakra. Én másfél évet bírtam, emelt szinten, de akkor mondtam hogy na ez nekem nem kell mikor elkezdtem gyakorlatra járni és láttam mit is csinál nap mint nap egy psz ügyintéző. Nagyon képben kell lenni, és szellemileg nagyon fárasztó. Annyi dolgot kell fejben tartani hogy eszméletlen, és ha egy dolgot is elrontasz borul minden. Aki az agyával akar dolgozni annak ajánlom, de nekem nagyon stresszes, unalmas és érdektelen volt az a másfél év.

2015. máj. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!