Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri esti tagozatra menni?...

Megéri esti tagozatra menni? Ha igen, melyikbe?

Figyelt kérdés
Nyáron leszek 18 éves, és most gimibe járok, de nem szeretnék készségtárgyakat tanulni. Viszont nekem lehet, hogy zavaró lenne, ha lennének felnőtt osztálytársaim. Egyáltalán zavaró ez? Megéri, vagy tudtok olyan sulit, ahol nem tanítanak készségtantárgyakat?

2015. máj. 6. 15:39
 1/1 anonim válasza:

Mi az hogy felnott? En 24 eves lánykent ajanlom a nappali tagozatot. Tobbmindent tanulsz meg, es az elet egy fontos allomasa az. Tarsadalmi elhelyezkedesben beilleszkedesben is. En ott rontottam el hogy estire mentem es kegyetlen sokat vesztettem ugy erzem (elsosorban tudasban ertem).

Szeretnek most is tovabbtanulni msc vagy alapkepzesre de sajnos kulfoldi papirokkal es hianyos tudasban a kozoktatas teren mindig megszivom. De ha vegre egyszer sikerul, remelwm nem ilyen osztalytarsaim lesznek akik kineznek mert "felnott" vagyok, foleg mert 19nek hisz mindenki :D

2015. máj. 7. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!