Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tanulhatok rendőrnek...

Soós Szabina kérdése:

Hogyan tanulhatok rendőrnek ha már 25 éves vagyok, és nem jöhet szóba a nappali oktatás?

Figyelt kérdés
156 cm magas vagyok,25 éves, és nő!De minden vágyam hogy nyomozóként dolgozhassak,gondolom hogy nem igazán nőnek való munka,de ez minden álmom,tisztában vagyok a negatív dolgokkal is, ami a munkával jár.Tanácsotokat várnám hogy milyen lépéseket tegyek annak érdekében hogy elérjem a célom! Köszönöm elölre is, Üdvözlettel:Szabina

#Nyomozónak
2015. máj. 6. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Pont ugyanannyira való a munka nőnek mint férfinek. 2015 van, nem a középkor. Ezen túl viszont 160 cm az alsó határ nőknél és nem lehet levelezőn tanulni. Szépen is néznénk ki, itt sok olyan dolog van, amit csak élőben lehet megtanulni. Az egyetem és a szakközépiskola is nappali, plusz van egy-két leveéező képzés hivatásosoknak. Az egyetemen 25 év a korhatár, a szaközépiskolában 37. Esetleg más diplomával el lehet helyezkedni a rendőrségnél, hallottam pl jogászokról, hogy nyomozók lettek a végén.
2015. máj. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kérdeztem ismerős rendőrt,január-februárban módosították- vették le 156cm -re a magasságot.rendőrtiszt helyettesin el lehet végezni érettségi után??
2015. máj. 7. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!