Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Találkoztatok olyan emberrel,...

Találkoztatok olyan emberrel, akinek a (felsőoktatási) felvételi pontszáma 480 pont volt?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem... Köszi
2010. febr. 23. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, évfolyamtársam. (OKTV miatt)
2010. febr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát van olyan igen nem is kevés, de eléggé írigyelni tudom azt, aki pl magyar vagy töri érettségit megír 100%-ra, mert azt megkérdezném, hogy hogy csinálta:)a 80 pluszpont meg kijöhet sokféleképpen, pl két nyelvvizsga meg emelt érettségi
2010. febr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez a 480 pont olyan dolog, hogy ált. 1-2 képzési ágon van annyi pontja.

Vagyis nem hinném, hogy létezik olyan ember, aki mind az 5 érettségi tárgyát 100%-osra írta meg. (abból pedig egy emeltet)

OKTV-vel ki lehetett váltani egy 100%-os emeltet. Pl. törit. Egy közép angolt meg lehet írni 100%-ra, de pl. egy magyar vagy egy töri eléggé javítótanár függő...


Ezzel az OKTV-vel viszont nem igazán értek egyet. Az oké, hogy nyert egy rangos versenyt, de azt azért megnézném, hogy valójában letudná-e tenni 100%-ra azt az emeltet...

2010. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok:)

Kedves 2.: Nekem 100%-os lett a magyarom. Hogy csináltam? Tudok szöveget értelmezni és rendes volt a tanárom. Még érettségi előtt elmondta, hogy mindenki érvelést írjon, mert abba nem tud belekötni. Ha valaki a megadott terjedelemben írt, figyelt a bekezdésekre és nem vétett helyesírási hibákat, akkor az esszéjére megadta a max pontot. Lehet mondani, hogy "így könnyű" (hallottuk is eleget az évfolyamon:D), de nincs bűntudatom, mert nem a magyar érettségim miatt vettek fel egyetemre:)

Ezzel persze nem kérkedni szerettem volna, csak válaszolni a kérdésedre:)

2010. febr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még mindig az első válaszoló vagyok:D Kedves előttem válaszoló: Úgy látszik más sem tartotta igazságosnak, mert már nem lehet érte 100%-os érettségit kapni, csak pluszpontot:)
2010. febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Aki tavaly előtt felvételiztek, sokaknak 2005 előttről volt két nyelvvizsgájuk + máshonnan 80 pluszpontjuk, így duplázással megszerezték a 480 pontot.

Most is meg lehet csinálni, semmi sem lehetetlen

2010. febr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Legutóbb én úgy olvastam, hogy néhány száz embernek max. 480 pontja volt. Egyébként nekem is anno a régi rendszerben a belső pontszámom max. volt OKTV helyezésem miatt.
2010. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tavaly a jelentkezők közül 495 embernek volt 480 pontja.
2010. febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De volt valakinek annál több?

Pl. Négyszázkilencven pont?

2016. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valahol meg lehet nézni ?
2016. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!