Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a tanitas, a legkor a...

Csokismuffinn kérdése:

Milyen a tanitas, a legkor a marosvasarhelyi Babes Bolyai Elmeleti Liceumban? Jo osztalytipus ott a tarsadalom tudomanyok osztaly?

Figyelt kérdés
Felmerult bennem,hogy jovotol atiratkozzak,ezert jo lenne par szemelyes tapasztalatot olvasni rola:)

2015. máj. 10. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A liceum neve Bolyai, nem Babes-Bolyai (az egy egyetem).


Ha nem tevedek, Mv.helyen ez az egyetlen magyar nyelvu elmeleti liceum. Igy ha az a szempont, hogy magyar suliba jarj, akkor sok valasztas nincs. :)


A legkor sajnos nem tudom milyen, en annak idejen a Papiuba jartam (mikor meg volt ott magyar tagozat), de a tanarok listajat elnezve jo pedagogusok vannak ott (sokan kozuluk a Papiuban tanitottak; lelkiismeretesek es kepesek rendet tartani).


Sajnalom, hogy nem tudok ennel erdemibb valaszt adni, de latom nem valaszol senki, ugyhogy gondoltam, leirom amennyit tudok.

2015. máj. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom,hogy legalabb te irtal!
2015. máj. 14. 20:31
 3/4 anonim válasza:
100%
Én Bolyaiba végeztem egy éve :) És nagyon jó. Az emberek is nagyon kedvesek. Emellett pedig nagyon jól felkészítenek az érettségire. Ha van valami kérdésed, nyugisan íratsz, ha tudok szívesen segítek. :)
2015. jún. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Marosvásárhelyen az egyik magyar iskola a Bolyai Farkas Elméleti Líceum, a Református Kollégium és a Római Katolikus Teológiai Gimnázium mellett.

Csak ajánlani tudom, idén végzek ott. A színvonalas tanítás mellett renegteg pozitívuma van. Számos iskolán kívüli programon vehetsz részt, rengeteg jó fej diákot ismerhetsz meg. Bulik, kirándulások, előadások, sport, rendezvények. A társadalom tudomány osztály nagyon jó, az angol intenzív szakot ajánlom. Ha akarsz, sokat tanulhatsz, visszont abszolút nem nehéz.

Bolyaisnak lenni életforma :).

2015. szept. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!