Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » MŰSZAKI tudással rendelkezőek...

Majka* kérdése:

MŰSZAKI tudással rendelkezőek segítenének? Akik elvégeztek már valamilyen Műszaki egyetemet, vagy oda járnak. El kell döntenem milyen faktot akarok felvenni, és mire akarok rákoncentrálni. Matek és fizika/ biosz? melyikkel járnék jobban?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék matekból emelt éretségit tenni, viszont nem tudom a biologiat vagy a fizikat kene valasztanom. melyikbol konnyebb az eretsegi? és mondjuk a biologianak mennyire venném hasznát a műszaki pályán?

2015. máj. 10. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok kötekedni, de ha már most az érettséginél az alapján akarsz választani, hogy "melyik könnyebb", nem fogod bírni az egyetemet. A műszaki képzések egytől egyig nagyon kemények. Bár jó lenne, ha konkretizálnád, milyen szak érdekel, mert a "műszaki" önmagában elég sok mindent jelenthet...
2015. máj. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

matek-fizika.


biologiara muszaki palyan semmi szukseged.

2015. máj. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább be se iratkozz, ha nem vagy hajlandó komolyan foglalkozni a matekkal.
2015. máj. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! egyetértek az előttem szólókkal. bme biomérnökin sem mentem sokra az emelt biosszal (a matekot én is túl nehéznek találtam anno, visszasírom azokat az időket...). Matek, fizika. DE matek mindenképp. mindenhol durva ez a kettő szerintem bármelyik műszakira mész. Esetleg kémia, bme-n sok szakon van az is, de vegyészre mindenképp emelt szinten tanuld azt is.
2015. máj. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!