Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fakultációval kapcsolatos...

Fakultációval kapcsolatos kérdés? (fontos)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tizenegyedikes vagyok és eljött az az időszaka a tanévnek mikor meg kell választani a jövő tanévi faktjainkat. Idén matek, fizika és angol faktom volt. A helyzet az, hogy a fizikával már év elején láttam, hogy nem illik hozzám, ezért azt garantáltan nem veszem fel. Matekon meg így, fakton csak egy erős hármas leszek, ami nem elég az emelt érettségihez, a tanár is megerősített benne, hogy így nem ajánlja... Angolból viszont nagyon jó vagyok. A kérdésem az lenne, hogy tudtok olyan területeket/szakmákat mondani amikhez csak angolból kell emelt? Sajnos nem tudom, hogy mi szeretnék lenni, viszont ezt attól még el kell most döntenünk. Nagy hiba lenne részemről ha csak az angol faktot venném fel?



2015. máj. 13. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
anglisztika
2015. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem attól, hogy nem szeretnél matekból emelt szintű érettségit tenni, még vedd fel fakultációnak. Nem egy olyan ismerősöm van, aki matek faktos volt, és 90% feletti középszintű érettségit írt és egyetemen pedig nagyon jól jött neki, hogy nem ott hallott először az integrálásról, deriválásról és hasonlókról. Ha még nem tudod, hogy milyen irányban szeretnél tovább menni, akkor nem tudhatod előre, hogy fogsz-e matekkal találkozni az egyetemen.
2015. máj. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!