Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha jártam egy aktív félévet...

Ha jártam egy aktív félévet egy adott egyetemre, majd átmentem egy másikra ami 10féléves és most csúszásveszélyben vagyok (passzívra kell mennem egy aktív félév után) akkor a végén egy félévet biztos ki kell fizetnem ugye?

Figyelt kérdés
Mert nálunk nincs keresztfélév, ha csúszol egy évet csúszol. Egyébként gyógyszerészkar

2015. máj. 13. 17:42
 1/7 A kérdező kommentje:
vagyis egy év után megyek a passzívra, tehát 2 félév így 12 támogatott félévből elhasználtam már 3-mat.
2015. máj. 13. 17:43
 2/7 anonim ***** válasza:
A passzív féléveid nem számolják bele.
2015. máj. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tudom,de egy aktív elment a másik sulival is
2015. máj. 13. 17:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha gyógyszerészhallgató vagy , szerintem ez tudni kéne magadtól is . Nem egy nagy logikai kérdés.
2015. máj. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, köszi én magamtól jól tudom hogy a végén fizetnem kell, de mindenki mást mond és jó a megerősítés.
2015. máj. 14. 13:11
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Fizetned kell.. És?? Inkább fizesd ki azt az 1-2 élévet, mint szerezz egy hulladék diplomát, amivel sosem lesz jól fizető állásod. Nyáron dolgozz, tedd félre a pénzt. A maradékot meg pótold ki diákhitelből, nagyon kedvező feltételekkel tudsz igénybevenni diákh2 -t. Én végig fizetek majdnem, pontosabban 4 évet, mert az államis féléveimet elcsesztem egy olyan szakra, amivel alig keresek valamit.
2015. máj. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz! Annyira igazad van, és sajnálom a helyzeted de hosszútávon megtérül a befektetés. :)
2015. máj. 19. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!