Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vám-, jövedéki és termékdíj-üg...

Vám-, jövedéki és termékdíj-ügyintéző hány hónap munkaügyin keresztül?

Figyelt kérdés
Most fog indulni, mehetek is tesztet írni, de nem tudom hogy mennyi idő (hány hónap) mert arról nem számoltak be... tájékoztatáson meg nem voltam.

2015. máj. 14. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én OKJ-n tanulom, 2 éven keresztül, de nagyon nehéz! Főleg a jövedék. Munkaügyin keresztül, ha nem OKJ-s képzés, akkor pár hónap. De ezt pár hónap alatt nem lehet megtanulni (2 év is kevés, az az igazság) szóval annyit is fog érni. Kelleni fog egy tarifa könyv, ami nagyon drága! Nekünk a tanárunk intézett nyomtatást, ami 5000 Ft volt, a könyv maga 20.000 Ft fölött van!
2015. máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A teszten mi volt?
2015. jún. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
logikai feladatok, számsort kellett folytatni, tudni kellett pár rövidítést, pl. eho, áfa, sudoku szerű feladat, ennyire emlékszem, de egyébként ha kell az ember a létszámhoz nem fognak elzavarni... meg amik voltak azokat illik tudni megoldani.
2015. jún. 20. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!