Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME-n a logisztikai mérnökinél...

BME-n a logisztikai mérnökinél a fizika mennyire húzós?

Figyelt kérdés

2015. máj. 14. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A BME-n gyakorlatilag mindenhol húzós a fizika.:)
2015. máj. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 makor válasza:
Én erre a szakra járok, szerintem nem volt vészes. Még megajánlott jegyet is lehet szerezni viszonylag egyszerűen.
2015. máj. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért érdemes különbséget tenni a Fizika nevű tárgy és úgy egyáltalán a fizika különböző területeivel foglalkozó tárgyak között. Én ugyan gépészmérnökire járok, de a log. mérnök mintatanterve alapján (amiből a szakirány előtti tanterv szerintem kb 90%-ban megegyezik) határozottan NEM a Fizika tantárgy keretein belül fogsz leginkább fizikát tanulni :D Az valóban egy röhejesen egyszerű, mesés tölteléktárgy, de ott van mellette a kismillió mechanika, hőtan, áramlástan, elektrotechnika, stb. Ez mind kőkemény fizika. És a BME-n bizony ez mind húzósnak mondható, a közlekkar meg (legalábbis ahogy én hallottam) különösen nem arról híres, hogy rohadtul megkönnyíti a hallgatók dolgát :D
2015. máj. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nagyon bizonytalan vagyok, hogy oda menjek-e, mert jobb lenne, de nem vagyok túl jó fizikából :/ 4-es lett a középszintű írásbelim. Matekból csináltam emeltszintűt :D Az valahogy barátságosabb számomra. Szóval a másik lehetőség a műszaki menedzser lenne, de nem hallottam túl sok jót róla. :/ És még időben el kéne döntenem, hogy sorrendet változtatok vagy sem. Most első helyen a műszaki menedzser van.
2015. jún. 4. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!