Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME logisztikai mérnökin...

BME logisztikai mérnökin fizika mennyire játszik szerepet?

Figyelt kérdés

Matekból nincsenek nagyobb problémáim, bár nem vagyok az a nagyonjó se, de fizikából szinte semmit nem tudok utálom az egészet, viszont ez a logisztikai mérnök dolog érdekel.

Van értelme felvételizni ha a fizika határozottan a gyenge pontom?



2014. febr. 10. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]

Itt a tanterv, hatarozottan tele van fizikaval.

2014. febr. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És honnan indul ezen a szakon a fizika? Legalább valamennyire alapszintről kezdik itt a fizikát Mert igaz hogy nem vagyok jó belőle, de ha fokozatosan felépítenék az alapoktól akkor talán működne a dolog.
2014. febr. 11. 15:13
 3/10 A kérdező kommentje:
*?
2014. febr. 11. 15:17
 4/10 anonim ***** válasza:

Én itt tanulok, de a fizika logisztikusok számára lof**z. :)

Járműmérnökként is minimális tanulással meg lett a fizikám.

2014. febr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szval akkor itt viszonylag egyszerű a fizika? na végre valami jóhír:D
2014. febr. 11. 19:07
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen! Lehet vizsgás, de kettestől már megajánlottat kapsz. És csak igaz-hamis a zh. Szóval szerintem pofon egyszerű, ha még egy kicsit meg is erőlteted magad! :)

Van, aki egy előadáson nem volt jelen, elő se vette a könyvét, csak beült, érmét dobált, hogy Igaz vagy Hamist karikázzon, és hármast kapott. :D

De persze tanulj, mert a későbbiekben szükség lesz rá, de addigra úgy is belejössz! :)

2014. febr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te most a fizikáról, mint a Fizika nevű tárgyról beszélsz. Ha az ugyanaz, mint nálunk gépészeknél, akkor valóban semmiség. De a mechanika 1-2-3, hőtan, áramlástan, elektrotechnika az mi, ha nem fizika?
2014. febr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Te vagy az Árpi? :DDD
2014. febr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ja xD
2014. febr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ha nem tudsz semmit és utálod a fizikát, akkor semmiképp sem szabad egy mérnök szakra sem menned, emellé nem elég hogy a középiskolás matekkal "nincs nagyobb problémád", itt abszolút emelt szinten megy a matek is.
2015. ápr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!