Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan folytassam az életet?...

Hogyan folytassam az életet? Van esély egy jó munkára?

Figyelt kérdés

Az életem egy csőd (szépen mondva). Nem tudtam befejezni az egyetemet, mert az utolsó két félévre nincs pénz (még a diákhitelemet is törlesztenem kell), de azt hiszem, ha lenne is, nem fejezném be. Kamaszkoromban jó ötletnek tűnt a természetvédelmi szak, de az összes lediplomázott szaktársam üzemekben dolgozik, felszolgáló, vagy külföldön takarít... Jelenleg itthoni munkám van, weblapoknak írok szövegeket apróért.

Édesanyám két éve dolgozik Angliában, de nem megyek utána, mert a barátom még egyetemre jár, és szeretne szerencsét próbálni először itthon, aztán pedig meglátjuk. Egyikünknek sincs pénze, most anyukám lakásán élünk hárman a húgommal.

A kérdésem tényleg az lenne, hogy ti mihez kezdenétek a helyemben? Szeretnék egy olyan szakmát, amivel tényleg lehet pénzt keresni, de egyelőre az OKJ képzés is igen távolinak tűnik. Remélem nem sokan vagyunk így, hogy kilátástalanul tengődünk a szürkeségben.

Nem sajnáltatni szeretném magam, és nem szeretném, ha bárki rosszindulatúan kommentelne, mert nekem nem büdös se a munka, se a tanulás. Egyszerűen patthelyzetben vagyok.

25/L


2015. máj. 15. 14:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én ingyenes suliba mentem, és vizsga előtt 2 hónappal szóltak, hogy vizsgadíjat fizessünk, nem is keveset!
2015. máj. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A tanfolyamok, amiket néztem egytől-egyig fizetősek. Könyörgöm, ne oktassatok ki. Esetleg egy-két linkkel ha kisegítenétek, előrébb lennék.
2015. máj. 16. 21:26
 13/13 anonim ***** válasza:

Tessék.


[link]

2015. máj. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!