Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen gyakran fordul elő,...

Milyen gyakran fordul elő, hogy érettségi szóbelin 100 %-ot adnak? Földrajz

Figyelt kérdés
Úgy alakult az írásbelim, hogy pont annyi pontom lett, hogy ha 100 % lenne a szóbelim akkor lenne jó a felvételimhez...de kár hogy ennyire ki van számolva :( Feleslegesnek érzem hogy elmenjek szóbelire...vagy a remény hal meg utoljára? Nem tudom mit csináljak :(

2015. máj. 15. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha középszint, és bír téged a tanárod, akkor simán
2015. máj. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Középszint, de nem saját tanárnál, hanem központilag vagyok kihelyezve egy suliba.
2015. máj. 15. 15:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem többször is előfordult (3x), a két emeltem angol és német volt.
2015. máj. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hú, akkor mondjuk már elhiszem hogy van rá esély..vagy te vagy szuper zseni szóbeliző :D
2015. máj. 15. 17:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bioszból és magyarból is 100%-os lett a szóbelim, szóval nem lehetetlen. Tanulj sokat, meg hát szerencse kérdése is. :)
2015. máj. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, kellemetlen helyzet. Hiába készülsz annyit, amennyit tudsz, nem fogsz tudni biztosra menni, aztán meg jön a csalódás, főleg ha csak 1-2 pontot vonnak le. Egyébként nem ritka, nekem magyar szóbelim lett max. Viszont ugyanakkor arra is volt példa, hogy tényleg jó feleletre, amire meg lehetne adni, abból meg levonnak, és nem csak úgy "jelképesen" keveset.(vannak tanárok minden téren, akik soha nem adják meg a legjobbat senkinek, néha még elveket is kreálnak hozzá, hogy miért nem)

Egyébként hasonló cipőben vagyok, szintén kormányhivatal szervezésében. Abból, hogy pontosan milyen lett az írásbelim fogom megtudni, hogy esetleg max pontos szóbeli kell-e vagy elég "csak" 27-28 pont a 30-ból. Mindenesetre elmegyek és készülök, amennyit lehet. Szerintem mindenképp menj el te is, már csak azért is, hogy meglegyen, ha már csak ennyi választ el.

2015. máj. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat, így azért sokkal könnyebb, hogy vannak előttem a pozitív példák. Így elsőre elkeseredtem a pontjaim láttán (direkt kiírtam az érettségin az atlaszomba a betűjelesem válaszaimat, hogy majd meg tudjam nézni a többire meg emlékszek)ezért mondtam, hogy el se megyek, de úgyis elmegyek nem adom fel. Csak még ott az a tényező hogy nem vagyok a legjobb szóbeliző, de megpróbálom összeszedni magam. Pont azért tettem fel a kérdést egyébként mert a húgomat is tökre megdicsérték a szóbelijén, hogy milyen érdekes dolgokat is hozzáfűzött meg ilyenek és mégse kapott maxot, sőt jócskán levontak. Sok sikert mindenkinek aki küzd vele:)
2015. máj. 15. 18:22
 8/8 Dnyepropetrovszk válasza:
Nekem a töri és a föci szóbelim lett 100%-os, a magyar szóbelin meg 1-2 pontot veszítettem. :)
2016. márc. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!