Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha osztatlan képzésre jelentke...

Ha osztatlan képzésre jelentkeztem, akkor csak az elsőnek megjelölt intézményben kell részt vennem az alkalmassági vizsgán?

Figyelt kérdés

Az ELTÉ-t jelöltem meg elsőnek és múlthéten meg is kaptam a levelet az időpontról. De ma az DE is küldött egy behívó emailt.


Eddig úgy tudtam, hogy csak az első helyen megjelölt helyre kell menni és annak az eredménye lesz érvényes a többinél is. De most egy kicsit összezavart, hogy kaptam mailt másik helyről is.



2015. máj. 19. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy tudok válaszolni, de egy biztos, hogy nem írtad, hogy ugyanarról a szakról van-e szó a két intézményben?

Mert ha nem ugyanarról, nyilván szakonként eltérhet az alkalmassági vizsga.

2015. máj. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom, hogy elég csak az első (előkelőbb) helyen megjelölt (tanári) szak alkalmasságijára elmenni.


Legegyszerűbb, ha felhívod vagy az ELTE vagy DE tanulmányi osztályát (vagy ha nem éred el őket telefonon, akkor írj e-mailt), ők el fognak igazítani ezzel kapcsolatosan.

2015. máj. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a segítségeket.


Amúgy igen, ugyanaz a szak mindkettőnél.

2015. máj. 20. 09:16
 4/4 anonim ***** válasza:
az első helyen megjelöltre kell csak elmenni.
2015. máj. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!