Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik akkor, ha már...

Mi történik akkor, ha már jelentkeztem szakképzésre (ötödévre) abban a suliban, ahol érettségiztem, de mégis egy másik intézményben szeretnék szakmát szerezni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Elméletileg ez még nem azt határozza meg, hogy melyik szakra megyek, ennek az a lényege, hogy ne szűnjön meg a tanulói jogviszonyom. Ezt írják: "Egyúttal tudomásul veszem, hogy ha a 2014/2015-ös tanévet a saját hibámból nem kezdem meg, erről az intézményt köteles vagyok 2014.augusztus 21-ig tájékoztatni, és ennek következményeként a tanulói jogviszonyom az érettségi vizsga zárónapjával visszamenőleg megszűnik, az ebből eredő jogkövetkezményeket vállalom."

Tehát: számíthatok valamilyen büntetésre, családi pótlék- és gyerekkedvezmény visszakövetelésre? nem akarom a családomat ilyennel terhelni, és megkezdeném a szakképzést, csak nem abban a suliban, ahol ezt a nyilatkozatot kitöltöttem. a válaszokat előre is köszönöm.


2014. jún. 26. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:

A másik helyre is beadod

a jelentkezést

2019. jan. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most raktad le

az érettségit ugye ?

2019. jan. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vond vissza a

jelentkezést onnan, ahova

nem akarsz menni

2019. jan. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már 3 éve dolgozok, az eredeti intézménybe n szereztem szakmát és nem bántam meg. :)
2019. febr. 13. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!