Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt szintű egészségügyi...

Emelt szintű egészségügyi alapismeretek érettségi szóbeli hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Aki volt már valamikor szóbelizni ebből a tantárgyból, leírná a tapasztalatát? Borzasztóan félek a szóbelitől, nem tanultam ezt a tárgyat soha, öt éve érettségiztem. Az írásbeli jobban is sikerülhetett volna de ha szóbelin összeszedek kb 30 pontot a tavalyi ponthatárok alapján elegendő lesz. Megvettem pár ajánlott könyvet valamint az om.hu-ról letöltött követelmények alapján probálok tanulni. Remélem elég lesz, de ha bárkinek van vmi ötlete tanácsa hogy készüljek fel a vizsgára és mire számíthatok, megköszönném ha megosztaná velem. Esetleg ha van vkinek kidolgozott tételei nagyon hálás lennék.

2015. máj. 24. 11:45
 1/4 anonim válasza:
Szia, sajnos ugyanabban a cipőben vagyok mint te. Bár az írásbleim jól sikerült, úgy érzem leblokkolok ha konkrét tételt húzok, tuti nem fogom eszembe jutni semmi, ha mégis akkor 2 mondat max. Nem tudom, hogy mi fog történni, hogy vajon hogy pontoznak és amúgy borzasztó így utólag érettségizni, saját suli, tanár, ezáltal infó nélkül. Befizettük a 25e ft-ot és annyi segítséget nem adnak, hogy nesze ezzel a tanárral konzultálhatsz 1 órát...vagy akármi...Konkrétan tegnap kezdtem el tanulni a pszichot, a kommunikációt nem is tudom miből kellene, mert ilyen könyvet nem ajánlott senki, bennem hatalmas a káosz. Ezek miatt úgy érzem, hogy mi hátrányban vagyunk a "rendes" érettségizőkkel szemben...
2015. jún. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma megtudtam, hogy végül nekem is elég jól sikerült az írásbeli, szóval kicsit megnyugodtam, de ettől még természetesen ugyanúgy tartok a szóbelitől, jó lenne nem megbukni, hogy aztán az egyetemen előadások keretében tudjam megtanulni amit itthon próbálok egyedül :)
2015. jún. 2. 21:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Na milyen volt a szóbeli?
2016. jún. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az írásbeli hány pontos lett?
2016. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!