Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » FILMszínészethez kell valamily...

FILMszínészethez kell valamilyen drámás iskola? És sokat kell fizetni azért hogy szerepelhessek egy filmben?

Figyelt kérdés
Köszi
2015. máj. 24. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen szakok egyetemen. Ha színész leszel azért nem te fizetsz, hanem neked fizetnek... mivel ez is munka. Habár Magyarországon semmi esélyed ezzel, mert ide nem kellenek színészek. Megélni sem lehet ebből.
2015. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kimondottam filmszínészt én még nem láttam egy dráma akadémia oldalán sem, hogy képeznének. Felvesznek egy színészképzőbe, legyen az egyetem vagy tanoda, elvégzed, és ha nagyon jó vagy, felfigyel rád egy ügynök, és általa eljárkálsz meghallgatásokra. Másképp ez nem nagyon működik, igényes produkciókhoz nem keresnek színészeket nyílt castingon.
2015. máj. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat. Egyébként ki szeretnék majd menni természetesen külföldre, csak hát ugye nem akarok ennyire előre szaladni, hogy máris a színészi karrieremet tervezgetem, mikor még az esélyeimmel sem vagyok tisztaban:)
2015. máj. 25. 00:23
 4/4 anonim válasza:
Sajna ha külföldön akarsz filmszínész lenni (pl Amerikában nagy filmekben) az esélyed megegyezik a nullával. Mivel az angol kiejtést nem tudod 100%osan megtanulni, sőt lehetetlen úgy megtanulni akiejtést , ezért nem is fognak nagy filmekbe beválogatni de lehet , hogy még kisebb filmekbe se. Nem pont magyarokat fognak főszerepre betenni vagy beválogatni híres filmekbe. Nem azért írtam le ezeket , hogy elvegyem a kedved. Én is filmszínész szerettem volna lenni és nekem is egy nagy csalódás volt, hogy külföldön nem igen van nekünk lehetőségünk nagyobb szerepekre , mivel nem anyanyelvünk az angol
2015. aug. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!