Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri elvégezni egy Számítógé...

Megéri elvégezni egy Számítógép-vezérlésű CNC szerszámgépkezelő technikus tanfolyamot?

Figyelt kérdés

Ősszel indul egy CNC szerszámgépkezelő technikus tanfolyam.

Szerintetek, ha ezt elvégzem eltudok helyezkedni ezzel a szakkal?Vagy még melette végezek el valami más szakot is?



2015. máj. 27. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, telített a szakma.
2015. máj. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem telített, az előző nem elég tájékozott. Nyugodtan végezd el, ez az iparág magyarországon egyre jobban fellendülőben van. Gépek veszik átt az emberek helyét, Egy CNC s mindíg talál magának munkát, legyen az okj vagy 4 éves szakiskola. GTyakorlat nélkül is alkalmaznak szinte bárhol.
2015. jún. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
első vagyok,ez nem teljesen igaz,mi az hogy a gépek veszik át az ember helyét?-ezeket a gépeket az ember irányítja,a gép nem programozza be saját magát!-és ezek a CNCgépek nagyon buták, nem az csinálják amit te szeretnél, hanem amit beprogramozol.egyébként csak a középszerű szakemberek találnak könnyen állást ők azért már tudnak annyit hogy bárhol elhelyezkednek,a kiváló szakembereknek meg már állandó jó helyük van már nem mozgolódnak,ezért is nehéz jó szakembert találni.a kezdőket meg tudod hova veszik fel?- azokra a gépekre amiket már lassan leselejteznek,úgyhogy elhiheted telített a piac, válassz más szakmát.
2015. jún. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én Erdélyből vagyok itt még nem annyira ismert ez a szakma.Gondoltam arra is,hogy elvégzem mellette a cnc programozoit is.
2015. jún. 18. 16:47
 5/6 anonim ***** válasza:
15%
a magad fajta miatt nyomottak itt az órabérek, mert ti fele annyiért elvállaljátok a munkát.
2015. jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ne aggĂłdj nem fogom elvenni a munkĂĄdat nem MagyarorszĂĄgon akarok dolgozni hanem itthon. Nem tudom,hogy lehet valaki ennyire agymosott.
2015. jún. 19. 05:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!