Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesten déli vagy kelenföld...

Budapesten déli vagy kelenföld közelébe esetleg érden vagy budaörsön van olyan okj-s mükörmösi tanfolyam ami ingyen van? Mivel 19 vagyok még így ugy tudom hogy az első ingyen van. Vagy ezhogy müködik?

Figyelt kérdés

2015. máj. 28. 17:55
 1/1 Zsu78 válasza:
Szia. Sajnos ingyeneset nem fogsz találni. amit támogat a munkanélküli az is csak akkreditált képzőintézménynél lehetséges és ilyen kevés van. Találsz okleveles, tanúsítványos és OKJ szakmunkás bizivel elvégezőt. Levelezőbe ne ugorj bele mert gyakorlati képzést úgy nem lehet megtanulni. oklevéllel és tanúsítvánnyal vállalkozni nem tudsz de alkalmazottként dolgozni igen. :) van még kérdésed?oktatás szervezőként műkörmös suliban dolgozom azért tudom
2015. júl. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!