Mitől van az, hogy ha a felvi.hu-n a pontszámításnál azt írom be, hogy az emelt szintű érettségi kettes, akkor nem vennének fel? (többi lent)

Figyelt kérdés

Próbálgattam ezt a kalkulátort a felvi.hu-n szülésznői szakra. Több lehetőséget is beírtam, ha beírtam, hogy biológia emelt szint 5 akkor 390 pont, ha kettest írok akkor nem enged tovább, azt írja nem elegendőek a pontszámok. Ha középszintet írok be 4-est vagy 5-öst akkor 340 pont. Tehát a kettes emelt szint nem ér semmit?

(egyébként nincs még biosz érettségim)



2015. máj. 29. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy úgy nem éred el a 280pontot.
2015. máj. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

de igen, mivel eredetileg nincs is biosz érettségim, nem is enged tovább tehát be kell írnom valamit és muszáj is megcsinálnom. Nyelvvizsga nélkül 288 pontom van, mert egyik próbálkozásnál azt elfelejtettem beírni, tehát biztos, hogy megvan annyi pont. Még azzal is felvennének, mert ha nem akkor nem enged tovább és nem is mutatja a pontokat.

Tehát olyan mintha az emelt szintű kettes nem érne semmit. Nem tudom miért van ez? Ha valaki emeltre megy és csak kettes lesz neki akkor teljesen feleslegesen csinálta meg? Ezért nem értem.

2015. máj. 29. 20:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha az emeltet megcsinálja kettesre akkor megkapja a pontokat azt a 25-32-őt.
2015. máj. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mikor azt írtam be olyan mintha nem is lett volna ott és nem engedett tovább, mert azt írta nem éri el a pontot, vmi ilyesmit. Kettes emeltet írtam be, négyes-ötösnél már továbbengedett 390 ponttal. Szülésznőire meg 280 pont körül volt vagy 300 a ponthatár
2015. máj. 29. 21:04
 5/7 anonim ***** válasza:

45%-tól jár csak pluszpont az emelt érettségire, az alatt olyan, mint egy középszintű.


Ennek ellenére tovább kellene engednie, és kiszámolnia valamit. Viszont a felvi pontszámítója általában nincs a topon, elég sok hülyeséget szokott művelni, és hibás adatokat kiírni. Számold ki magadnak a szabályok alapján.

2015. máj. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De hogyan tudsz beírni jegyeket? Nekem anno mindig százalékot kért.
2015. máj. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
százalékot írok én is de csak az érettségihez és ha beírtam mellé beírja magától a jegyet.
2015. máj. 30. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!