Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik az a szak, ami csak és...

Melyik az a szak, ami csak és kizárólag az Autókra/Járművekre szól?

Figyelt kérdés

Engem érdekelnek az autók, de nem akarok tapló parasztok közé menni okjs autószerelő szakra. Valami olyat szeretnék ami többet ad, mind tudásilag, mint lehetőségileg. Autószerelői szakközéppel nyithatok 1 műhelyet a kerti sufniban hurrá.


Tesztvezető lenne amit igazán akarnék dolgozni, és ezért kívülről-belülről kell ismerni az autókat, és persze profi szinten vezetni.



2015. máj. 31. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

eredetileg segíteni szerettem volna, de a stílusod annyira lehengerlő volt .. guglizd ki magadnak

bunkó

2015. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
fáj az igazság?
2015. máj. 31. 20:59
 3/12 anonim ***** válasza:
Elsőre a járműmérnököt mondanám. A tesztvezető pedig egy fantasztikus munkakör, a mikuláséval vetekszik a ledolgozandó napok száma 1-1 cégnél.
2015. máj. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted? Mindig jönnek le a szalagról autók és azokat mind tesztelni kell. Nem csak az új prototípusoknál :)
2015. jún. 1. 00:40
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én szerelmem is autószerelőnek tanul,mert olyan szakközépbe járt ami ad OKJ képzést plusz tanul hozzá kamion szerelőnek is, ő utána akar villamosmérnöknek menni. Bunkónak nem bunkó senki,jó sulit kell választani ő a Fáy András-ba jár Pesten. Valami hasonló párosítás esetleg jó lehetne neked is.
2015. jún. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
persze vannak ambíciózus autószerelők de kb 10% akinek semmi élete az oda megy, az összes cigány meg drogos vagy ennek vagy kertésznek...
2015. jún. 1. 02:20
 7/12 A kérdező kommentje:
10% aki akar is kezdeni utána magával valamit és 90% az imént említett *****
2015. jún. 1. 02:20
 8/12 anonim válasza:
BME járműmérnök. Életed legszebb fél éve lesz, amit ott fogsz tölteni.
2015. jún. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
micsoda irónia jaj...
2015. jún. 1. 11:57
 10/12 anonim ***** válasza:
Tényleg nézd meg a Fáy-t ha pesti vagy ott azért a legtöbb jófej :) táncoltam velük szalagavatón tavaly. Ha nem akkor tényleg marad a járműmérnök/gépészet/villamosmérnök és onnan egy jó MSc.
2015. jún. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!