Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BGF- PSZK karon jelentkezett...

BGF- PSZK karon jelentkezett valaki Pénzügy és számvitel felsőoktatási szakképzésre?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor kb mennyi pontotok lett? Vagy aki ott tanul, ők kb. hány ponttal jutottak be?

2015. jún. 1. 13:21
 1/7 anonim válasza:
igen, kb. 370 pontom lesz
2015. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Na az egész jó :)

És melyiket jelölted meg a három közül?

2015. jún. 7. 19:52
 3/7 anonim válasza:

első vagyok:

Pénzintézetit választottam. Te melyiket választottad és hány pontod lesz kb.? :)

2015. jún. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is jelentkeztem kb 320 ponttal.
2015. jún. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

na ezek tökjó pontok :D

Én kicsit elrontottam az írásbelit,így nekem kb. 300 pontom lesz. Pénzintézetire nem lesz elég, de remélem azért valamelyikre felvesznek :)

2015. jún. 22. 19:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Én vállalkozási szakirányra akarok menni, de sztem oda nem lesz elég a pontom. Az államháztartásira valószínűleg elég lenne, csak az meg nem tudom, hogy mennyire hasznosítható.

Vonz Budapest és szeretném kipróbálni milyen ott élni, de lehet, hogy mégis vidéki egyetem lesz belőle. :-(

2015. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is jelentkeztem a BGF-re Pénzügy és számvitel(államháztartás)felsőfokú szakképzésre. Nekem is 300 pontom van. Megszeretném kérdezni hogy kb. naponta meddig tart az oktatás, mert vidéki vagyok és nem lesz mindegy hogy mikor kezdődik az első óra és mikor fejeződik be az utolsó, mert még a buszt is el kell érnem ha felvesznek. Ha valaki tudja akkor válaszoljon. Köszi!

2015. júl. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!