Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BGF-PSZK vagy CORVINUS 2015-ben?

BGF-PSZK vagy CORVINUS 2015-ben?

Figyelt kérdés

Tudom, rengeteg ilyen kérdés van, azonban mindegyik válasz több éves már. Idén melyik a jobb hely szerintetek? Corvinus még mindig listavezető?

Többet ér a gyakorlatibb BGF képzés?

Nyelv szempontjából milyen a két iskola?(BGF rengeteg angolul felvehető szak)

Ha éngem inkább a pénzügyek,elemzés, mikro- és makroökonómia érdekel akkor még mindig Corvinust válasszam, vagy ugyanannyit fog érni mint egy jól teljesítő BGF-es diplomája?

SPM programok nagyon hívogatóak számomra.


Ötleteket, véleményeket, javaslatokat várnék ebben a témában! :)



2015. jún. 1. 15:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Corvinus-on persze a Pénzügy-Számvitel szakot értem, de szívesen várok egyéb GTK-s tapasztalatokat, élményeket is.
2015. jún. 1. 15:29
 2/4 anonim ***** válasza:
8%
A BCE-GTK és a BME-GTK a legjobb.
2015. jún. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző válaszolónak üzenném azt hogy a BME hiába egyetem attól még a Pszk(PSZF) előrébb van a rangsorban, ezt csak azért írom mert hallottam olyat hogy azért nem jött valaki a BGF-re mert csak főiskola. 1 éve vagyok a bgf-en pénzügy és számvitel szakon így van róluk egy kis tapasztalatom de összehasonlítani a 2 iskolát csak az tudja aki mindkettő helyen tanult. Amit el lehet mondani hogy a BCE diplomája minimálisan értékesebb mint a Pszk-s de a különbség elhanyagolható, a munkaerőpiacon ugyanolyan keresett mindkettő.
2015. jún. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A BME csak pár éve tart gazdasági képzést, míg a másik két iskola több száz éves múlttal rendelkezik.

A vállalatok többsége jobban szereti a pszf-es diplomát épp a gyakorlatorientáltság miatt. Multinál pedig szinte tök mindegy, mert aki oda bekerül, azt úgy is átképzik a saját kedvükre.

2015. júl. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!