Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek milyen oktatóközpo...

Szerintetek milyen oktatóközpontnál érdemes elvégezni a pénzügyi-számviteli képzést?

Figyelt kérdés
Teljesen reményvesztett vagyok, mert az Efeben már betelt a hely, és ahogy látom, mindenhová majusig-juniig lehet jelentkezni, de hát még nincs is a kezemben az érettségi. Nem tudom hova kéne jelentkezni. Nem találok semmit. És fogalmam sincs hogy mi legyen érettségi után, mert eddig azt hittem hogy szeptembertől mehetek majd képzésre. De úgy látszik nem így alakul :/ Valaki adjon egy kis segítséget kéremaki jajártas ebben. Köszönöm szépen. 18/L
2015. jún. 1. 23:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!