Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok erről? Működhet?

Mit gondoltok erről? Működhet?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem. Faktot kellett választanunk, és 15 perc alatt volt döntési lehetőségem, viszont van olyan lehetőségem, hogy a következő tanév első hetében megváltoztassam ezt. Matek-fizika mellett döntöttem, de sok ismerősöm ajánlotta hogy legyek pszichiáter, hiszen egy jó pszichiáterre mindig van kereslet. Elkezdtem ennek utánajárni, és úgy gondolom működhet. Szegedre szeretnék majd jelentkezni, az egyetlen félelmem a bölcsész karral kapcsolatban van, hiszen egyere többet hallani azt hogy bölcsészből is túl sok van, ezért ajánlották mások hogy mérnök legyek inkább. Viszont hogyha mérnök leszek, akkor nem tudom hogy milyen szeretnék lenni, ugyanis érdekel ez energetika, az elektronika, elég sok minden. Gondoltam arra is hogy autó-elektronikát (feltéve hogy van ilyen) "dolgoznék", mondjuk magánvállalkozóként, vagy akár egy cégnek.

Köszönöm a segítséget!


2015. jún. 7. 09:40
 1/4 A kérdező kommentje:

ijj. Ami kimaradt:


Szóval arra vagyok kíváncsi hogy működhet-e, hogy több szempont alapján mérlegelek, és amelyik jobb amellett döntenék. A fent leírtak közül mindegyiket szívesen választanám, és válnék akár egy Pszichiáterré. (mielőtt elfelejtem. Jól tudom, hogy itt is tudok doktorálni, és ezáltal ott lehetne a nevem előtt a Dr. "szócska"?)

2015. jún. 7. 09:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Már bocs, de pszichiáter nem leszel Pszichológia szak után. Orvosira kell ahhoz menni.
2015. jún. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, akkor az egész terv törölve. Köszönöm hogy mondtad :)
2015. jún. 7. 10:08
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ha neked a dr a fontos, régen rossz...
2015. jún. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!