Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha részmunkaidőben dolgozok...

Ha részmunkaidőben dolgozok akkor se mehetek nappali tagozatra?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy ha már voltam fő állásban dolgozni akkor már nem mehetek nappali tagozatra.

Azért lenne fontos, mert a matek érettségit olyan szinten elrontottam, hogy nem valószínű, hogy felvesznek (még fizetősre sem). Szóval októberben megcsinálnám az emelet matekot és keresztfélévesre jelentkeznék. Csak nem szeretnék egész nap itthon ülni ha van rá mód, hogy dolgozzak valahogy a kezdésig.



2015. jún. 8. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, nincs ilyen szabály.
2015. jún. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak tudnám, ki találja ki ezeket az eszement baromságokat.
2015. jún. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Több embertől is halottam már, hogyha dolgozotam normál állásba akkor nem lehet nappalira menni.

Tehát akár nyugodtan dolgozhatok jövő szeptemberig is és utána is mehetek nappalira ugye? (Akkor legalább lenne egy alap tőke amiből ha kell lehet tandíjra vagy bármire költeni amire kell és nem kell annyit dolgozni egyetem alatt)

2015. jún. 9. 10:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha felsőoktatásról beszélsz, azaz egyetemi/főiskolai, diplomát adó képzésekről, akkor nincs ilyen szabály. Sem életkorhoz, sem korábbi munkaviszonyhoz nincs kötve, jelentkezhetsz friss érettségizőként, de 50 évesen is, és nem számít, mennyit dolgoztál már és milyen munkaviszonyban.
2015. jún. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!