Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 14 pontot magyar érettségin,11...

14 pontot magyar érettségin,11 pontot német, illetve töri érettségin 7 pontot nehéz elérni?

Figyelt kérdés
Ugyanis 9 nap múlva megyek, de még szinte nem tudok semmit sem

2015. jún. 9. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
írásbeli is meglett valahogy nem?
2015. jún. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
valahogy, amibe nem bíztam annyira, de meglett mégis . Attól félek h a tanárok szivatni fognak
2015. jún. 9. 09:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktak szívatni, mivel ott ül a vizsgaelnök jóesetben. Ezekből a tárgyakból meg vicc a szóbeli.
2015. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mégis félek tőlük, ugyanis irodalom tételjeim nagyon hosszúak és azokat nem tudom hogyan tanulom meg
2015. jún. 9. 10:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Töriből szerintem sima, általában jók a források+atlasz és összekaparod.

Magyar már húzósabb, a nyelvtan tételek nem annyira nehezek, az irodalomból viszont jó ha alaposan átolvasod a műelemzéseket, mert nem az életrajzra lesznek kíváncsiak, de 50/14-pontért nem nagyon kell megszakadnod majd.

Én is ma fogom elkezdeni a tanulást 90 tétel, sok sikert!

2015. jún. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Németből meg nem tudom, a 11 pont úgy pont az 1/3-a.

Témából jó lenne mondanod egy 8-10 összefüggő mondatot, meg a szituációt a lap alapján megoldani és jó vagy!

2015. jún. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
elválik majd, már nem bízok semmibe see
2015. jún. 9. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!