Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SOS! Ha már rendelkezem egy...

SOS! Ha már rendelkezem egy OKJ-val amit középiskolában végeztem el (54-es kezdésű a szakmám vagyis emelt szintű képzés a felsőfokú szakképzés pedig 55-ös kezdésű) akkor felvesznek egyetemre ÁLLAMI nappali felsőfokú szakképzésre?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy csak egy szakmát biztosít az állam. De azt hallottam, hogy az egyetem más, mert ott az egyetemi államilag finanszírozott félévekből megy ez le. Már beadtam a jelentkezést és egyébként a Miskolci Egyetemről lenne szó.


Nagyon kérem valaki segítsen!!!

20L



2015. jún. 11. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ingyenes
2015. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem pazarolnám ilyesmire az államis féléveimet. Ugyanis nagyon drága a költségtérítés. De ha nem tervezel egyetemre menni, akkor nem szóltam. Nem leszólni akarom az okj-t, de nem mindegyik éri meg. Én is megbántam már a logisztikai FSZ-t. Sehova nem kellek.
2015. jún. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Alapképzésre szerintem nem vennének fel államira. Ezért nem érzem pocsékolásnak. Úgy gondoltam, ha megy a kereskedelem és marketing FSZ-en akkor megyek utána esetleg alapképzésre, mivel krediteket is vesznek át és itt legalább meg tudom csinálni ingyen, elvileg le is rövidül az alapképzés és kevesebbet kell érte így fizetni. Bár az a baj hogy nem nagyon vagyok felvilágosítva ezen a téren, én így látom reálisnak. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2015. jún. 12. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!