Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » E három pügyi-számviteli...

E három pügyi-számviteli képzés közül ti melyikre jelentkeznétek és miért?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


3. [link]



2015. jún. 12. 09:15
 1/2 anonim válasza:
Választani nem tudok de egy tanácsot tudok adni mert pénzügy számvitelt tanultam. Nemtudom mennyire vagy szorgalmas vagy mennyit szoktál tanulni de ha nem annyira szeretsz akkor inkább ne menj pénzügy számvitelre mert ott a legtöbb helyen elég sokat kell tanulni. Ezt hogy a legtöbb helyen csak azért mondom mert nem voltam midnenhol szóval nemtudhatom de szerintem mindenhol baromisokat kell :D
2015. jún. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát, köszi! :) De sajnos nem tudom, hogy Neked mi a baromi sok, meg nekem a baromi sok. Igazság szerint még dolgozni is szeretnék mellette ha lehet. (Akár gyárban betanított munkás, vagy valami hasonló). Nekem Pont azért tetszik a Don-Boscos, mert ott heti 2x bent van az ember, sokkal több ragad rá a tanárok által (nem itthon kell magolnia), és bár 2 éves, de olcsóbb mint a többi. Csak a színvonalát nem tudom. De biztos mondanak majd róla rosszat is és jót is.
2015. jún. 12. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!