Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges az, hogy matek-ango...

Lehetséges az, hogy matek-angol szakos tanár legyek Magyarországon? Van kereslet ilyen szakos tanárokra?

Figyelt kérdés
Most fejeztem be a tizenegyedik osztályt, a továbbtanuláson gondolkozom és szükségem van véleményekre, ötletekre. Bármilyen választ elfogadok, pozitívat és negatívat egyaránt!

2015. jún. 18. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne! Jelenleg matektanárból amúgy is hiány van az országban.

(Ezt így csak zárójelben, mert nem tudom, hogy pontosan hogy működik az ilyen, de akár kéttannyelvűben is taníthatsz matekot angolul.)

Nyelvtanárokból nincs hiány, viszont ha szerzel magadnak egy kis hírnevet, akkor magánúton sokat kereshetsz vele.

2015. jún. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A matematika számomra, külföldi diáknak (itt sokkal bonyolultabban és részletesebben tanulunk mindent, mint a magyarországi diákok) nagyon egyszerű, ezért is gondoltam, hogy jó ötlet lenne.

Szeretek emberekkel foglalkozni, szeretnék a jövőben fiatalokat tanítani :)

2015. jún. 18. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Van rá kereslet, és jól mondja az első l, így taníthatsz angol kéttannyelvűben. Kéttennyelvűs tanárokat meg mindig keresnek.
2015. jún. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Természetesen van erre lehetőség, sok helyen keresnek is ilyen tanárokat, legfőképpen a kis városokban, falukban.

Ha rám hallgatsz, gondold végig kétszer is, hogy biztos tanár akarsz-e lenni, mert tapasztalatból mondom (én természetesen nem vagyok az, csak vannak olyan rokonaim, ismerőseim, kiknek tanár a foglalkozásuk, és ezt már jó párszor megbánták. Ez tényleg csak egy tanács volt, ha te az akarsz lenni, nyitva az ajtó előtted. :)

2015. júl. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!