Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi lesz azokkal akiknek nem...

Mi lesz azokkal akiknek nem sikerül az érettségije?

Figyelt kérdés
2015. jún. 19. 00:04
 1/6 anonim válasza:
100%
Ősszel megpróbalhatod újra, csak fizetned kell érte. Melyik nem sikerült ? En is megyek ősszel ..:)
2015. jún. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3%
Elmennek politikusnak.
2015. jún. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

akit meghúznak annak nem kell fizetnie, csak abból amiből esetlegesen átment, de javítana vagy (haha) szintemelőt tenne


amúgy meg ősszel újraérettségi

a továbbtanulás gondolom úgyse nagyon fenyegetett

egy csomó érettségi köteles OKJ-t is engednek elkezdeni, ha ősszel érettségizel

2015. jún. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én 2006-ban érettségiztem, az egyik tantárgyból meghúztak (választott tárgy, média. Nem tudtam mikor van az írásbeli tehát el se mentem ezért lett 1-es). Később újra kellett vizsgáznom a kijelölt iskolában (nem a sajátomban volt). Nem kellett fizetnem semmit.
2015. jún. 19. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
nem fizetős az őszi :D
2015. jún. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De, az őszi érettségi is fizetős, ha ismétlő érettségit teszel. Ez akkor van, ha már megvan az érettségi bizonyítványod, de javítani szeretnél valamelyik tárgyból. Ez középszinten 16ezer emelt szinten 26 ezer forint.

Hogyha még nincs érettségin bizonyítványod, mert az 5 kötelező tárgy egyikéből megbuktál, akkor ingyenesen még 1x megpróbálhatod vagy ősszel vagy tavasszal. Az érettségi még akkor ingyenes, ha előrehozottan teszed le.

2015. jún. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!