Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az mennyire ciki, ha valakinek...

Az mennyire ciki, ha valakinek egyik érettségije sem lett ötös?

Figyelt kérdés
És mindegyik hármas meg négyes?
2015. jún. 2. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2015. jún. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hová készülsz tovább?
2015. jún. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

vér ciki, én elásnám magam....


Kit érdekel, ha felvesznek senki nem fogja nézni hogy hanyas lesz

2015. jún. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De ez még csak az írásbelinek az eredménye
2015. jún. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha nem mész tovább tanulni akkor ugyanmindegy szerintem. sőt, hogyha olyan helyre mész ahol pl 280 is elég, ott még nem is fontos, hogy ötös legyen, anélkül is be lehet kerülni.

de hogyha mész továbbtanulni és magasabb pont kell akkor elég necces, érdemes megfontolni, hogyha fel is vesznek mennyire fogod bírni, van -e értelbe.


ha nem mész továbbtanulni akkor teljesen jó, elvégre nem pont kicentizve kettes mindegyik.. de még az se lenne gáz, kutya se nézi akkor:D

2015. jún. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valszeg nekem se lesz ötös se a magyar, se a töri (a töritanárom most érettségiztet először, szerencsétlen maga is sötét, nem tanárnak való, és mindenkinek úgy lehúzta az esszéket, ahogy csak lehet, tényleg baromi igazságtalanul). Mindkettő közel lesz az ötöshöz, de nem érem el, ettől függetlenül továbbtanulok, nem 280 pontos szakon, és nem érzem úgy, hogy ne lennék rá képes. Az érettségi alapján nem lehet megmondani, alkalmas-e valaki rá (kivéve ha mindenből épp megvan a kettes, az elgondolkodtató).
2015. jún. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!