Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felsőoktatási felvételinél ez...

Felsőoktatási felvételinél ez hogy működik? Lent.

Figyelt kérdés
Első helyre megjelöltem egy tavaly 402 pontosat, másodikra pedig 360 pontosat. Nekem 396 pontom van. Ha a 402 idén nem csökken, akkor én automatikusan kiesek, de ebben az esetben a 360 pontosra én már csak "maradékként" jöhetek szóba, vagy olyan, mintha a 360 pontosat jelöltem volna meg elsőnek? Előre köszönöm a segítséget!

2015. jún. 24. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Arra a szakra vesznek fel, ahová elegendő a pontszámod, ha ez a második szak, akkor az, attól olyannak számítol, mint ha az első helyre vettek fel volna, azt nem szükséges mondani ott, hogy nem első hely volt, nem kérdezik hivatalos helyen elvileg, nem lesz feltüntetve sehol.
2015. jún. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2015. jún. 24. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:

így van! Olyan, mintha azt jelölted volna meg elsőnek!

Már jársz is oda?:)

2015. dec. 3. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!