Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen jól kereső álláson...

Milyen jól kereső álláson gondolkozzak, ill. milyen egyetemre/főiskolára menjek, ha jövőre magyarból, töriből és angolból szeretnék emeltszintű érettségit lerakni? Később pedig diplomát is szeretnék (azt nem tom még, hogy miből).

Figyelt kérdés

Olyan állásra gondoltam, ami havi (kb.) 150.000-200.000 Ft fizetést hoz (ha nem többet..).

Nagy karriert viszont nem szeretnék a későbbi családalapítás miatt..

Viszont semmi ötletem, hogy mit dolgozzak a jövőben..:(

Ha valakinek van ötlete lécci írjon!Köszönöm


2008. szept. 2. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Tolmácsnak, fordítónak, szaknyelvi tanárnak stb...

vagy menj menedzsernek egy nagy céghez.

2008. szept. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%

Tolmács, fordító, szaknyelvi tanár???!!! Ezt a bejegyzését sem volt képes hibátlanul leírni, sőt, tele van hibákkal. Így hogyan lehetne tanár vagy fordító?!


Szerintem valami takarító/házvezetőnő lenne számodra az ideális állás.

2008. szept. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Kedves 2. válaszoló!áruld már el kérlek,hogy hol van ebben a mondatban hiba,csak mert én nem találtam?

nem rosszból kérdezem,csak kíváncsi vagyok...

ja,egyébként egyetértek az 1. válaszolóval,a tolmácsok és fordítók egész jól keresnek,én is az akarok lenni csak török vagy arab nyelven:)

még annyit,hogyha megfogadsz egy jó tanácsot,én a helyedben nem tennék 3 tantárgyból emelten érettségit,állítólag a magyar nagyon szivatós tud lenni,meg különben is "csak" 80 pluszpontot kaphatsz,az pedig kettő emeltből is kijön,de gondolom ezt Te is tudod..

sok sikert!

Orsi

2008. szept. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!