Hol lehet továbbtanulni kb.370 pontig? Felvin van kereső, kipróbáltam, de persze nem működik.

Figyelt kérdés
Jövőre tanulok tovább, két helyet már tudok, hogy mit jelölök be (magas pontszám), de szeretnék jelölni harmadiknak egy biztos helyet, ahová tuti felvesznek, ezért viszonylag alacsonyra tettem a lécet.. Szülészi meg élelmiszer-mérnöki az egyetlen amit tudok kb. ilyen ponthatár körül, de ezek közül egyik sem érdekelne. Tudnátok segíteni, hogy idén kb. melyik intézmény melyik szakára volt 370 körül a ponthatár? Köszönöm!
2011. szept. 10. 10:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és természetesen nappali államilag támogatott képzés érdekel csak..
2011. szept. 10. 10:27
 2/3 anonim ***** válasza:
ÓE-KVK villamosmérnöki! Bőven felvesznek oda, ha érdekel próbáld meg, nekem bejött :).
2011. szept. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
OE-RKK, én most fogok ott végezni, és nagyon szerettem, és simán kaptam már munkát is a szakmámban, nem is egy sz*r helyen. Ha kell infó, írj!
2011. szept. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!